Arama Önerileri
  Kategoriler
   Ayrıntılar 100.000 ışık atımlı kartuş   Yoğunlaştırılmış atımlı ışık teknolojisi Professional Series IPL tüy alma sistemi   GÜZELLİK SALONLARINDA KULLANILAN PROFESYONEL TEKNOLOJİ   KOMPAKT...
   Fakir IPL 100.000+ SatinSkin Pro Epilatör
   12527

   Fakir IPL 100.000+ SatinSkin Pro Epilatör

   FAKİR

   Sepete Ekle

   Gelince Haber Ver

   Ayrıntılar   100.000 ışık atımlı kartuş       Yoğunlaştırılmış atımlı ışık teknolojisi   Professional Series   IPL tüy alma sistemi       GÜZELLİK SALONLARINDA KULLANILAN PROFESYONEL TEKNOLOJİ       KOMPAKT TASARIM    Daha küçük vücut bölgeleri için ideal       EKSTRA HIZLI UYGULAMA**    Tüm vücuda yaklaşık 19-58 dakikada uygulanabilir       GÜVENLİ VE RAHAT KULLANIM    2?si 1 arada Cilt tipi ve cilt temas algılayıcısı ile yüksek emniyet       HIZLI KAYDIRMA ÖZELLİĞİ     Rahat ve kesintisiz uygulama konforu       *     IPL 100.000 + Dermatoloji çalışması, 20 kadın, Institut proDERIVl Hamburg, çalışma no.: 14.0309-11   **    Institut proDERM, Hamburg tarafından gözden geçirilen teknoloji    ***    IPL 100.000+Kol, bacak, yüz, koltuk altı ve bikini bölgesi için maksimum enerji seviyesine sahiptir.       Hızlı, kullanışlı ve hassas uygulama       Güzellik salonlarının profesyonel teknolojisini kullanan uzun süreli tüy alma sistemi   ?    Profesyonel tüy almada dermatolojistler tarafından kullanılan en son ışık teknolojisi   ?    Cilt tonu ve tüy rengini tespit eden otomatik sensör   ?    Kompakt tasarım ile  daha küçük vücut bölgeleri için de ideal   ?    Hızlı, güvenli ve kullanışlı   ?    Tüm vücuda sadece 19-58 dakikada uygulanabilir hızlı kompakt cihaz**   ?    Hızlı kaydırma özelliğiyle kesintisiz uygulama   ?    2?si bir arada ve cilt temas sensörü özelliğiyle maksimum güvenlik   ?    Yüz, kol, bacak, koltuk altı, bikini bölgesi, göğüs ve sırt için güvenli uygulama***       Yoğunlaştırılmış Atımlı Işık Teknolojisi (IPL) Nasıl Çalışır?       IPL uzun süreli tüy alma teknolojisi, klinik olarak yapılan testler sonucu profesyoneller tarafından geliştirilmiştir.   IPL,  tüylere hassas ışık atışları uygulayan bir uygulamadır. Işık, tüydeki melanin (pigment) tarafından emilir ve ısı enerjisine dönüşür. Bu ısı enerjisi tüy köklerine nüfuz ederek, tüy kökünün uyku evresine girmesini sağlar.   Bunun sonucunda tüy doğal biçimde dökülür ve yeniden uzaması önlenerek pürüzsüz bir cilde kavuşursunuz. 

   IPL Teknolojisi ile güvenliğiniz, önceliğimizdir...

   IPL cihazları entegre UV koruması ve 2?si bir arada cilt temas sensörü ile profesyonel düzeyde güvenlik sistemi sunar.   IPL ile uzun süreli tüy alma işlemi, doğal koyu tonlu ve esmerleşmiş cilt tipleri için uygun değildir. Cihazlarımızda her ışık darbesinden önce uygulanan yüzeydeki cilt pigmentlerini ölçen bir cilt tipi sensörü mevcut olup, cihaz cilt pigmentleri uygunsa otomatik olarak tetiklenir.   Aynı zamanda cilt temas sensörü, ışık darbelerinin ancak ışık alanı cildinizle tam temas halindeyken verilmesini sağlayarak gözlerinizi korur. Entegre UV filtresi de cildinizi zararlı ışınlardan korur.

   AyTaksit TutarıToplam Tutar
   1659,74659,74
   3223,16669,49
   AyTaksit TutarıToplam Tutar
   AyTaksit TutarıToplam Tutar
   2+2341,24682,49
   AyTaksit TutarıToplam Tutar
   AyTaksit TutarıToplam Tutar
   AyTaksit TutarıToplam Tutar
   AyTaksit TutarıToplam Tutar
   BUGÜN TESLİMSeçili ürünlere gün içerisinde sahip olma fırsatı.
   KARGO BEDAVASeçili ürünlerde standart kargo bedava.
   KOLAY İADE14 gün içerisinde cayma hakkı.
   GÜVENLİ ÖDEMEDünyanın en popüler ve güvenli ödeme yöntemleri ile ödeme.